Due Diligence nieruchomości

Kupno sprzedaż nieruchomości
Jestem prawnikiem z doświadczeniem specjalizującym się w prawie nieruchomości. Udzielam wsparcia prawnego w trakcie procesu kupna nieruchomości i sprzedaży nieruchomości. W trakcie procesu kupna czy sprzedaży nieruchomości angażuję się w negocjacje, analizuje umowy, przygotowuję projekty umów i pism a także przeprowadzam ocenę stanu prawnego nieruchomości tzw. due diligence.

Wsparcie prawnika od nieruchomości zarówno dla strony kupującej jak i sprzedającej jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa transakcji, dlatego tak ważne jest wykonanie audytu prawnego nieruchomości. Jako adwokat świadczący pomoc prawną w procesie sprzedaży nieruchomości wskazuję mogące wystąpić zagrożenia oraz możliwości jak można te zagrożenia zminimalizować lub w ogóle zlikwidować.
Skorzystanie z pomocy doświadczonego adwokata przed zakupem czy sprzedażą nieruchomości pozwoli ochronić się przed błędnymi decyzjami.
Wsparcie adwokata przy transakcji zakupu nieruchomości jest obecnie naturalną, czasem bywa wręcz konieczną praktyką.
Wsparcie przy zakupie nieruchomości obejmuje także weryfikację wybranego dewelopera, w szczególności jego kondycji finansowej, złożonych dokumentów finansowych i innych danych pozwalających zbadać sytuację finansową dewelopera. Zbadanie sytuacji finansowej dewelopera przekłada się na bezpieczeństwo transakcji.
Zapraszam na konsultacje telefoniczne, online lub w siedzibie Kancelarii Adwokackiej.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?