Porady prawne nieruchomości – online lub telefoniczne.

Porady prawne dotyczące nieruchomości lub związane z problematyką nieruchomości udzielane przez telefon lub on-line dla osób które nie mają możliwości odbycia spotkania w Kancelarii Adwokackiej lub preferują taką formę kontaktu.
Porady prawne przez telefon udzielane są osobiście przez Adwokata Annę Grabowicz-Gajdę, założycielkę Kancelarii Adwokackiej, specjalizującą się w prawie nieruchomości w tym w sprawach szczególnie skomplikowanych.
Porada prawna przez telefon to skuteczny sposób na uzyskanie pożądanych informacji dotyczących nieruchomości bez wychodzenia z domu.

Konsultacje prawne z zakresu nieruchomości:

 • Porada prawna w sprawie o zasiedzenie.
 • Porada prawna w sprawie o wydanie nieruchomości.
 • Porada prawna w sprawie o eksmisję.
 • Porada prawna w sprawie o rozgraniczenie.
 • Porada prawna dot. służebności.
 • Porada prawna w sprawie najmu lokalu.
 • Porada prawna w sprawie spadkowej gdzie w spadku znajduje się nieruchomość.

Porady prawne przez telefon:

 1. Kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia terminu rozmowy telefonicznej w wyniku, której udzielona ma zostać porada prawna w sprawie z zakresu nieruchomości.
 2. Opłata za poradę prawną w wysokości od 300 zł w zależności od stopnia skomplikowania problemu prawnego. Wycena opłaty za poradę prawną zostanie ustalona podczas rozmowy telefonicznej lub po zapoznaniu się z problemem prawnym  przesłanym drogą elektroniczną.
 3. Wpłata na konto bankowe numer 27 1050 1461 1000 0092 5420 5967 (ING Bank Śląski) lub zakup porady prawnej na stronie internetowej.
 4. Rozmowa telefoniczna lub przez komunikator internetowy w ustalonym wcześniej terminie (po zaksięgowaniu wpłaty).

Na poradę prawną można umówić się również poprzez formularz kontaktowy.

Porady prawne on-line:

 1. Wypełnienie formularza wraz z precyzyjnym, szczegółowym opisem sprawy oraz dołączonymi do niego dokumentami.
 2. Po zapoznaniu się z opisem sprawy i dokumentów, w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zapytania dokonuję wyceny porady prawnej oraz wskazuję termin jej udzielenia.
 3. Po akceptacji wyceny i terminu porady prawnej on-line Klient dokonuje wpłaty na konto bankowe numer 27 1050 1461 1000 0092 5420 5967 (ING Bank Śląski).
 4. Terminowe otrzymanie porady prawnej ( po zaksięgowaniu wpłaty).

*Zastrzegam prawo odmowy udzielenia porady prawnej telefonicznie lub on-line w przypadku bardziej skomplikowanego stanu prawnego, wymagającego głębszej analizy lub dostarczenia niekompletnych informacji dotyczących problemu prawnego a taka forma kontaktu uniemożliwi udzielenie porady prawnej. O każdej takiej sytuacji Klient zostanie powiadomiony w wybranej przez siebie formie kontaktu.

Zapraszam do kontaktu.Wyślij wiadomość – ja oddzwonię.
  Załącz dokumenty zebrane w pliku .zip, .rar lub .7z

  Maksymalny rozmiar pliku to 25MB.

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Adwokat Anna Grabowicz-Gajda. Kancelaria Adwokacka.